Okan Buruk’tan Seferovic sözleri – Futbol Haberleri

Karşılaşmada Güvenilir Bayram’ın yaşamış olduğu sakatlık için mutsuz olduklarını ifade eden Buruk, “Güvenilir Bayram’ın bağlarında bir zorlanma oldu. Nazar değdi diyebiliriz şu sebeple kampı oldukça iyi geçiriyordu, iyi oynuyordu. Güvenilir için büyük bir şansızlık oldu, ona üzüldük. Yerine giren Metehan Baltacı da bizi sevindirdi. Oldukca rahat oynadı, sanki senelerdir bu formayı giyiyormuş şeklinde. O da oldukça iyi performans gösterdi. Güvenilir için üzüldük, Metehan oldukça iyi oynadığı için sevindik” şeklinde konuştu.
Buruk, kamptaki son hazırlık maçlarını oynadıklarını belirterek, “Antrenmanlara yüksek gidişatta devam ettik. Bizim için aslolan ölçü olacak maç, Kasımpaşa maçı olacak. Düzgüsel maça hazırlanmış olur şeklinde hazırlanacağız. Hazırlık kampıyla beraber oynanan maçlar, oyuncular için de zor oluyor. Performanslarını değerlendirmek için oldukça doğru olmuyor. Oyuncuların çalışmalarını görüyorum, hepsinin iyi niyetinden oldukça memnunum. İnşallah en kısa zamanda gelecek yeni oyuncularla lige hazır olacağız” diye konuştu. “KAZIMCAN İYİ BİR OYUNCU OLDUĞUNU GÖSTERDİ”
Karşılaşmada vazife verdiği Kazımcan Karataş ve Olimpiu Morutan’ın iyi niyetle savaşım ettiğini belirten Okan Buruk, şunları söylemiş oldu:
“Bilhassa Kazımcan gidiş ve gelişiyle sol bekte bizim için iyi bir oyuncu bulunduğunu gösterdi. Morutan genel anlamda hep kenarda kullanılmıştı, merkezde denedik. Bazen iyi işler yapmış oldu. Daha iyisini yapabilir, o kabiliyeti var. Onu da vakit içinde değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.
Okan Buruk, hazırlık maçlarında gol yollarında etkili olamamalarıyla ilgili gelen soruya ise “Bugün bir transferimiz geliyor. Seferovic mühim bir forvet. Gene oraya değişik tipte bir forvet katmak istiyoruz. Forvet hattında bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum” şeklinde yanıt verdi.

Son Dakika Haberler